Divante

Responsive Web Design

Klienci oczekują, że Twój sklep będzie doskonale wyglądał i działał na urządzeniach mobilnych. Divante to unikalne połączenie kompetencji UX, graficznych oraz developerskich – pozwala nam to na tworzenia pięknie wyglądających i działających płynnie stron responsywnych.

W fazie projektowania analizujemy zachowania Twoich klientów i proponujemy, jak najlepiej dopasowywać layout strony na różnych urządzeniach. Nasi projektanci interakcji to osoby o backgroundzie psychologicznym – doskonale łączące wiedzę o kliencie z możliwościami, jakie dają nowe technologie, jak HTML5. Mobilna odsłona aplikacji może korzystać z dodatkowych funkcji – jak np. lokalizacja najbliższego sklepu.

W fazie projektowania graficznego zatroszczymy się o to, by layout wyglądał znakomicie zarówno na małych, jak i dużych ekranach. Bierzemy pod uwagę rozdzielczości monitorów Retina, a nawet Smart TV.

W fazie wdrożenia zapewnimy zgodność z różnymi przeglądarkami, systemami i urządzeniami. Przeprowadzimy testy i wyeliminujemy wszystkie problemy, zanim zaprosimy do testów Ciebie.

Napisz do nas, podeślemy Tobie case-studies z realizacji.

© copyright 2012 by Divante.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.