Divante

Grupa OEX

Wchodzimy w skład grupy kapitałowej OEX, która jest jednym z wiodących podmiotów w usługach dla biznesu w Polsce. W skład Grupy kapitałowej wchodzi spółka dominująca OEX S.A. oraz spółki: Tell sp. z o. o., Europhone sp. z o. o., PTI sp. z o. o., Cursor S.A. i  Divante sp. z o. o.

OEX działa w trzech segmentach: Zarządzania sieciami punktów sprzedaży detalicznej, Wsparcia sprzedaży i E-biznesu.

W segmencie Zarzadzania sieciami sprzedaży detalicznej spółki z Grupy OEX zarządzają łącznie największą liczbą salonów w Polsce dla trzech operatorów telefonii komórkowej: Orange, T-Mobile i Plus.

W segmencie Wsparcia sprzedaży Grupa OEX świadczy usługi związane z dostarczaniem informacji niezbędnej do zarządzania sprzedażą, min. badania, audyty, usługi merchandisingowe i outsourcing sił sprzedaży. Specjalizuje się w programach konsumenckich i lojalnościowych, degustacjach, samplingach, animacjach sprzedaży i eventach.

E-biznes to dynamicznie rozwijający się segment, gdzie Grupa oferuje usługi IT wspierające sprzedaż oraz obsługuje e-commerce w modelu end2end, od stworzenia projektu e-sklepu, przez technologię, marketing, magazynowanie i wysyłkę towaru do klientów, aż po obsługę posprzedażną. Częścią  E-biznesu jest zarządzanie zlokalizowanym pod Warszawą centrum logistycznym o powierzchni 30 tys. mkw.

© copyright 2012 by Divante.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.