Divante

DIVANTE KARIERA

Dołącz do zespołu!

Pilnie poszukujemy

Poszukujemy również

Nie wiesz, na które stanowisko aplikować?
Nie znalazłeś interesującego Cię stanowiska?
Napisz do nas: rekrutacja@divante.pl

 • "Grupa Divante jest jak pewna magiczna uczelnia, mieszcząca się w zamku Hogwart. W grupie zadbano o wyeliminowanie „typków” pokroju Malfoy’a, co znacznie podnosi komfort ‘pobytu’. Jeśli pogłębianie wiedzy i poszerzanie kąta widzenia otaczającego świata jest Twoją pasją, poczujesz magię tego miejsca. Najważniejsze jednak, że doświadczysz towarzystwa kilku naprawdę wybitnych magów, którzy obdarują Cię niezliczoną ilością korespondencji z „EDU:” w tytule. "

  Marcin Dybicki, przez wiele lat New Business Developer, następnie Sales Director, Ideacto (Grupa Divante)

 • "Jeśli szukasz „twardych dowodów” w rozmowach z Klientami, potrzebujesz „ostrych jak brzytwa” case study do prezentacji, chcesz codziennie pogłębiać swoją wiedzę i uczyć się od najlepszych w branży, oraz umiesz pomagać innym rozwijać biznes, to bez wątpienia w Grupie Divante znajdziesz takie możliwości. Od Ciebie zależy, czy to wykorzystasz :-) "

  Marek, Sales Director, Divante

 • "W Divante rozpoczęłam od stażu jako UX Designer. Obecnie wykorzystuję zdobyte doświadczenie na stanowisku Business Analyst. Moje główne zadania to analiza procesów biznesowych w przedsiębiorstwie klienta, pozyskanie wymagań funkcjonalnych oraz zarządzanie nimi podczas projektowania i wdrażania systemu. Współpracuję niemal ze wszystkimi działami firmy. Siła Divante to przede wszytkich zespół otwartych, pełnych pasji ludzi, a także duża samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów, co daje ogromne pole do rozwoju osobistego :) "

  Agata, Business Analyst

 • "Moja przygoda z Divante zaczęła się rok temu. Początkowo jako Frontend Developer szlifowałem umiejętności przy wymagających projektach dla ogromnych klientów. Pod skrzydłami prawdziwych specjalistów odkryłem w sobie umiejętności, o których nawet nie miałem pojęcia. Atmosfera w pracy oraz ludzie, z którymi mam przyjemność pracować, to największe atuty tej firmy. W takim zespole nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko kolejne wyzwania.​ "

  Marcin, Frontend Team Leader

 • "Moja kariera w Divante przypomina przygody bohaterów z klasycznych RPGów. Zacząłem jako nowicjusz. Mierząc się z coraz ciekawszymi wyzwaniami i pokonując kolejne próby ognia, zdobywam cenne doświadczenie. W efekcie dotarłem do poziomu umiejętności, na którym ja teraz i nowicjusz sprzed 1.5 roku to dwie różne osoby. Wszystko to przy wsparciu iście fantastycznej drużyny. Przygoda trwa dalej, a następne wyzwania czyhają tuż za rogiem, dając tym samym nowe możliwości na progres."

  Paweł, Senior PHP Developer

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy Software Housem, który specjalizuje się w projektach z zakresu e-commerce. Działamy na rynku od 2008 r. Przez ten czas udało nam się zrealizować projekty dla dziesiątek, a nawet setek zadowolonych klientów, takich jak CDP.pl, Home&You, TIM, Plus, Reserved, InterSport, TUI, Solar, Energa, Unizeto, SpieleMax, Loods5, Norstedts, Linda Farrow, Odlo. Tworzymy dedykowane rozwiązania, które napędzają e-biznes.

Więcej o nas znajdziesz na Facebooku.

KOGO SZUKAMY?

Poszukujemy specjalistów do interdyscyplinarnego zespołu, pracującego w kreatywnej atmosferze. Staramy się zaoferować współpracę dopasowaną do Twoich potrzeb i zdolności oraz możliwość rozwijania własnych pomysłów. Zapewniamy niesamowitą atmosferę w klimatycznym biurze w centrum Wrocławia, jeśli jednak wolisz współpracować zdalnie, to na ogół nie stanowi to dla nas przeszkody.

DOŁĄCZ DO NAS!

Otrzymaliśmy DIAMENT Forbes 2015 dla firm najszybciej zwiększających swoją wartość. Dynamicznie zdobywamy klientów w Europie (ponad połowa realizacji). Nasz zespół liczy 180 osób i wciąż poszukujemy nowych talentów. Możesz być następny!

Znajdziesz nas na Facebooku

Divante Kariera

© copyright 2012 by Divante.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.