Divante

DIVANTE KARIERA

Dołącz do zespołu!

Pilnie poszukujemy

Poszukujemy również

Nie wiesz, na które stanowisko aplikować?
Nie znalazłeś interesującego Cię stanowiska?
Napisz do nas: rekrutacja@divante.pl

 • "Grupa Divante jest jak pewna magiczna uczelnia, mieszcząca się w zamku Hogwart. W grupie zadbano o wyeliminowanie „typków” pokroju Malfoy’a, co znacznie podnosi komfort ‘pobytu’. Jeśli pogłębianie wiedzy i poszerzanie kąta widzenia otaczającego świata jest Twoją pasją, poczujesz magię tego miejsca. Najważniejsze jednak, że doświadczysz towarzystwa kilku naprawdę wybitnych magów, którzy obdarują Cię niezliczoną ilością korespondencji z „EDU:” w tytule. "

  Marcin Dybicki, przez wiele lat New Business Developer, następnie Sales Director, Ideacto (Grupa Divante)

 • "Jeśli szukasz „twardych dowodów” w rozmowach z Klientami, potrzebujesz „ostrych jak brzytwa” case study do prezentacji, chcesz codziennie pogłębiać swoją wiedzę i uczyć się od najlepszych w branży, oraz umiesz pomagać innym rozwijać biznes, to bez wątpienia w Grupie Divante znajdziesz takie możliwości. Od Ciebie zależy, czy to wykorzystasz :-) "

  Marek, Sales Director, Divante

 • "W Divante rozpoczęłam od stażu jako UX Designer. Obecnie wykorzystuję zdobyte doświadczenie na stanowisku Business Analyst. Moje główne zadania to analiza procesów biznesowych w przedsiębiorstwie klienta, pozyskanie wymagań funkcjonalnych oraz zarządzanie nimi podczas projektowania i wdrażania systemu. Współpracuję niemal ze wszystkimi działami firmy. Siła Divante to przede wszytkich zespół otwartych, pełnych pasji ludzi, a także duża samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów, co daje ogromne pole do rozwoju osobistego :) "

  Agata, Business Analyst

 • "Moja przygoda z Divante zaczęła się rok temu. Początkowo jako Frontend Developer szlifowałem umiejętności przy wymagających projektach dla ogromnych klientów. Pod skrzydłami prawdziwych specjalistów odkryłem w sobie umiejętności, o których nawet nie miałem pojęcia. Atmosfera w pracy oraz ludzie, z którymi mam przyjemność pracować, to największe atuty tej firmy. W takim zespole nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko kolejne wyzwania.​ "

  Marcin, Frontend Team Leader

 • "Moja kariera w Divante przypomina przygody bohaterów z klasycznych RPGów. Zacząłem jako nowicjusz. Mierząc się z coraz ciekawszymi wyzwaniami i pokonując kolejne próby ognia, zdobywam cenne doświadczenie. W efekcie dotarłem do poziomu umiejętności, na którym ja teraz i nowicjusz sprzed 1.5 roku to dwie różne osoby. Wszystko to przy wsparciu iście fantastycznej drużyny. Przygoda trwa dalej, a następne wyzwania czyhają tuż za rogiem, dając tym samym nowe możliwości na progres."

  Paweł, Senior PHP Developer

KIM JESTEŚMY?

Divante: polska spółka IT/e-commerce, 7 lat na rynku, ponad 150 osób i ponad 350 zadowolonych klientów (Burger King, Solar, KFC, Intersport, Praktiker). Tworzymy dedykowane rozwiązania, które napędzają e-biznes.

KOGO SZUKAMY?

Poszukujemy pracowników do interdyscyplinarnego zespołu, pracującego w kreatywnej atmosferze. Oferujemy pracę dopasowaną do Twoich potrzeb i zdolności oraz możliwość rozwijania własnych pomysłów. Zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub inna forma współpracy) i niesamowitą atmosferę pracy w biurze w centrum Wrocławia wraz z miejscem na odpoczynek.

DOŁĄCZ DO NAS!

Otrzymaliśmy DIAMENT Forbes 2015 dla firm najszybciej zwiększających swoją wartość. Dynamicznie zdobywamy klientów w Europie (35% realizacji). Zatrudniamy prawie 150 osób i wciąż poszukujemy nowych talentów. Możesz być następny!

Więcej czytaj w sekcji O nas.Znajdziesz nas na Facebooku

Divante Kariera

© copyright 2012 by Divante.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.