Divante

Małgorzata Rusin dołącza do Zarządu Divante Sp. z o.o.

06.10.2016

Decyzja o rozszerzeniu składu Zarządu została podyktowana m.in. dynamicznym rozwojem firmy. Małgorzata Rusin, jako członek Zarządu Divante będzie odpowiedzialna między innymi za rozwój sprzedaży na rynku Polskim i za granicą.

malgorzata-rusin

Małgorzata Rusin z Divante jest związana od dwóch lat. Z wykształcenia jest socjologiem, ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim ze specjalizacją komunikacja społeczna i badanie rynku oraz studia podyplomowe z Zarządzania Projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami, doradztwie i opracowywaniu strategii, w trakcie swojej kariery zawodowej realizowała również projekty z zakresu badań marketingowych i projektowania UX. Początkowo w Divante pracowała jako Project Manager, następnie Customer Experience Director. Obecnie na stanowisku Chief Sales Officer odpowiada za relacje z najważniejszymi klientami, sprawy budżetowe, aktualne projekty i inne kluczowe aspekty działalności firmy.

Moim celem, jako członka Zarządu, jest dalsze umacnianie naszej pozycji na rynku polskim i kontynuowanie ekspansji zagranicznej. Divante to firma z ogromnym potencjałem i unikalnym know-how, chcemy je wykorzystywać, aby wspierać naszych klientów w rozwijaniu ich biznesu – mówi Małgorzata Rusin.

Divante zatrudnia obecnie ponad 180 pracowników i współpracowników i dynamicznie się rozwija.

Małgorzata łączy w jednej osobie najważniejsze wyróżniki Divante – wiedzę o Customer Experience i nastawienie na sukces biznesowy. Właśnie dlatego wszyscy jesteśmy przekonani co do słuszności wyboru. – powiedział Tomasz Karwatka, Członek Zarządu i CEO Divante.

 

© copyright 2012 by Divante.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.