Divante

Divante z Ekomersem 2016 dla najlepszej agencji wdrożeniowej w Polsce

10.11.2016

Divante zostało laureatem jednej z najbardziej prestiżowych nagród branży internetowej. Ekomers to wyróżnienia dla firm, które oferują najlepsze rozwiązania wspierające rozwój handlu w Internecie.

 

Ekomers

 

Nagrodę dla Divante podczas uroczystej gali na Stadionie Narodowym w Warszawie odebrali Grzegorz Wroniszewski z Zarządu spółki oraz Łukasz Wysokiński z Cursor S.A.

Divante w tym roku zrealizowało kilkadziesiąt zakończonych sukcesem projektów, na rynku polskim i zagranicznym. Spółka wdrożyła między innymi nowy sklep dla marki Solar oparty na oprogramowaniu Magento 2, serwis Electronicbeats.pl dla T-Mobile i sklep dla szwajcarskiej marki odzieży sportowej Odlo.com.

W naszych wdrożeniach stawiamy nie tylko na aspekt technologiczny. Zawsze staramy się patrzeć na projekt pod kątem biznesowych potrzeb naszych partnerów i wybierać takie rozwiązania, które pozwolą osiągnąć założone cele – podkreśla Tomasz Karwatka, Prezes Zarządu Divante.

Ekomersy to konkurs organizowany na polskim rynku od 2012 roku przez Fundację Polak 2.0. Składa się on z dwóch etapów. Pierwszy to głosowanie internautów. Drugi to wybór to wybór Jury złożonego z wybitnych osobistości z branży. W tym roku do jego grona należą, między innymi: Zbigniew Nowicki (Bluerank), Justyna Skorupska (Deloitte), Dorota Bachman (PWN Group), Maciej Lewiński (iSurvival), Grzegorz Wójcik (eCommerce Polska), Artur Kurasiński (MUSE), Paweł Tkaczyk (Midea), Maciej Budzich (Mediafun), Michał Cortez (Saatchi&Saatchi) czy Andrzej Langer (HBRP).

Nagrody przyznawane są w kilkunastu kategoriach, m.in. Platforma/Oprogramowanie sklepowe, Manager eCommerce, Innowator Roku oraz Najlepsza Strategia Utrzymania Klientów. W tym Roku wśród nagrodzonych znaleźli się także: sklep Answear.com, EmailLabs, IAI Shops, FreshMail i Przelewy24.

© copyright 2012 by Divante.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.