Divante

Divante współtwórcą nowego Plus.pl

28.07.2014

Operator uruchomił swój nowy portal, który wyróżnia się prostą strukturą i intuicyjną nawigacją. Wszystko to zostało osadzone w eleganckiej szacie graficznej, co nadaje nowoczesnego wyglądu i jest przyjazne dla użytkowników. Szukasz oferty dla siebie? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktów i usług Plusa? Od dziś jest to dużo prostsze.

www.plus.pl

Skąd wiem, że nowa strona ma wyglądać tak, a nie inaczej? Plus, przygotowując projekt zastosował się nie tylko do wytycznych ekspertów, ale również do preferencji klientów. Dzięki temu strona przystosowana jest do szerokiego portfolio sprzętu na jakim dziś klienci korzystają z internetu, a jednocześnie prosta i intuicyjna w nawigowaniu.

Projekt przygotowano zgodnie z wytycznymi RWD.

Nowy portal www.plus.pl został w całości zaprojektowany zgodnie z wytycznymi RWD (Responsive Web Design). Wygląd, funkcjonalności i układ poszczególnych stron dostosowują się automatycznie do rozmiaru ekranu urządzenia, z którego aktualnie korzysta użytkownik. Stworzone w tej technice strony są uniwersalne i czytelnie prezentują swoją zawartość zarówno na ekranie komputerów, jak i ekranach tabletów czy smartfonów.

Nowa strona Plusa, to nie proste odświeżenie dotychczasowego jej wyglądu. Całkowicie zmieniona została struktura serwisu, a na użytkowników czeka również szereg ułatwień pozwalających między innymi samodzielnie dopasować ofertę do własnych potrzeb. –  mówi Paweł Wróbel Zastępca Dyrektora Departamentu Zarządzania Ofertą ds. Portali i Sprzedaży Internetowej w Plusie.

Portal wykorzystuje najlepsze rozwiązania i najwyższe standardy z obszaru projektowania stron internetowych, dzięki czemu nawigacja i wybór oferty są niezwykle proste i intuicyjne.

Firmy wspierające Plus w tym projekcie to Divante oraz Asseco Poland.

 

© copyright 2012 by Divante.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.