Divante

Divante wdrożyło nowy serwis internetowy dla szwedzkiego wydawnictwa Norstedts Förlagsgrupp

20.12.2016

Norstedts.se to kolejny projekt w portfolio wrocławskiej spółki, zrealizowany dla Partnera z Europy Zachodniej. Nowa strona tego największego i najstarszego szwedzkiego wydawnictwa to nie tylko nowoczesny design, ale przede wszystkim dostosowanie do potrzeb użytkowników mobilnych.

Współpraca pomiędzy firmami rozpoczęła się w czerwcu 2016. W ramach projektu trwającego cztery miesiące, Divante wdrożyło stronę internetową opartą na systemie CMS Pimcore, na której jest zaprezentowana szeroka oferta produktów wydawniczych Norstedts.

Projekt poprzedziły warsztaty, co pozwoliło na dogłębną analizę potrzeb klientów marki. Wyniki i wnioski były podstawą do określenia zakresu prac.

Na podstawie projektu graficznego dostarczonego przez szwedzką Agencję Oxys, Divante wdrożyło frontend sklepu oraz prace nad integracjami, w tym integracją z wewnętrznym systemem klienta, w którym przechowywane są wszystkie informacje o produktach i autorach.

Norstedts

 

Mamy nadzieję, że wdrożenie nowoczesnego CMS Pimcore łatwego do zintegrowania z innymi systemami pomoże Norstedts  łatwiej zarządzać i prezentować online szeroką ofertę produktów wydawnictwa – mówi Paulina Sztebner, Project Manager Norstedts.se.

W projekcie Divante będzie odpowiedzialne również za hosting aplikacji.

Nowa strona jest w pełni elastyczna i nowoczesna – to dla nas krok w przyszłość. Nasza baza książek i autorów jest ogromna, ale system przygotowany przez Divante sprawia, że wszystko działa bez zarzutu – mówi Olle Lidbom, Head of Communication w Norstedts Förlagsgrupp.

W przyszłości, Divante i Norstedts Förlagsgrupp będą współpracować  także przy innych projektach, między innymi przy serwisie internetowym wydawnictwa skierowanym do młodszego pokolenia czytelników.

© copyright 2012 by Divante.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.