Divante

Divante partnerem OroCRM

13.10.2015

Divante, specjalizujące się w rozwiązaniach z obszaru e-biznesu, nawiązało partnerstwo
z OroCRM. Uzupełnienie oferty o elastyczne rozwiązanie open – source, dedykowane firmom działającym w modelu omnichannel, wpisuje się w strategię rozwoju Divante.

Właściciele OroCRM są autorami legendarnej technologii Magento. Elastyczny system architektury rozwiązania oraz pozytywne doświadczenia Divante, jako użytkownika aplikacji, skłoniły wrocławską spółkę do wyboru OroCRM jako uzupełnienia części oferty związanej z Omnichannel.

Jesteśmy podekscytowani naszym partnerstwem z Divante. Ich doświadczenia w dużych wdrożeniach e-commerce w połączeniu z licznymi wyróżnieniami branżowymi, utwierdzają nas w przekonaniu,
że będą bardzo ważnym członkiem programu partnerskiego OroCRM
– powiedział Jary Carter, współzałożyciel i Chief Revenue Officer w OroCRM.

oro

Technologia, mobile i powszechny dostęp do informacji umacniają pozycję klientów w procesie zakupowym. Retailerzy oraz firmy działające na rynku B2B chcąc osiągnąć sukces, stają przed koniecznością koncentrowania się na potrzebach odbiorców swoich produktów i usług, niezależnie od kanału sprzedaży. Dziś to klienci powinni być stawiani w centralnym punkcie operacji organizacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, dotyczącym modelu wielokanałowego, firmy powinny przede wszystkim dysponować wiedzą na temat swoich odbiorców. Konieczne staje się takie przemodelowanie procesów, aby dostarczać klientom jednolite doświadczenia w procesie zakupowym. Elastyczny system OroCRM pozwala na osiągnięcie tych celów.

W Divante doradzamy w obszarze cyfrowej transformacji biznesu, wykraczającej poza obszar
e-commerce. Naturalnym procesem było dla nas rozszerzenie oferty o rozwiązania CRM. Pozwoli nam to dostarczać kompleksowe usługi klientom, którzy poszukują całościowej wiedzy u jednego usługodawcy. Partnerstwo z OroCRM z pewnością nam to umożliwi
– powiedział Marcin Moska B2B E-commerce Director w Divante.

© copyright 2012 by Divante.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.