Divante

Web Analyst

Nr referencyjny: DIV-WEA-2016/11

Wybranej osobie oferujemy:

  • Możliwość pracy przy dużych projektach dla zagranicznych klientów
  • Możliwość indywidualnego kształtowania swojej ścieżki kariery (specjalizacja techniczna, team leading)
  • Możliwość pracy w metodykach zwinnych (Agile/SCRUM)
  • Umowę o pracę lub inną wybraną formę współpracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Lekcje języka angielskiego
  • Kartę Multisport
  • Bogatą biblioteczkę firmową, warsztaty i szkolenia, dostęp do m.in. Tutsplus.com, lynda.com
  • Pyszną kawę i świeże owoce
  • Imprezy integracyjne, wieczory filmowe i inne atrakcje
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy w biurze w centrum Wrocławia

Zakres obowiązków:

  • Ścisła, partnerska współpraca z klientami przy rozwijaniu ich biznesu (głównie e-commerce)
  • Tworzenie planów implementacji analitycznych z klientami, nadzorowanie ich wdrożeń oraz rozwoju
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji analitycznych
  • Wdrażanie kultury analitycznej u klientów (świadomość potrzeb, dobór odpowiednich narzędzi i metryk, tworzenie systemu raportowania oraz poprawnego wyciągania wniosków)
  • Dbanie o „higienę” zbieranych danych (unikanie GIGO)
  • Bieżące wsparcie w raportowaniu, analizowaniu i podejmowaniu decyzji na podstawie danych (w tym ekstrakcja i synteza danych z różnych źródeł)
  • Obsługa narzędzi analitycznych z zakresów: przepływów użytkowników, zachowań użytkowników, systemów zarządzania tagami, innych narzędzi do zbierania danych ilościowych, testy A/B/N
  • Bliska współpraca z innymi działami przy dużych, interdyscyplinarnych projektach w metodykach zwinnych (m.in. SCRUM)

Szukamy osób:

  • Doświadczonych w planowaniu i wdrożeniach złożonych systemów analityki sieciowej
  • Posiadających doświadczenie z obszaru e-commerce
  • Sprawnie posługujących się dostępnymi narzędziami do analityki sieciowej (minimum: ważna certyfikacja z Google Analytics)
  • Wyjątkowo dobrze zorganizowanych
  • Kontaktowych (praca z klientami, również zagranicznymi)
  • Zmotywowanych do ciągłego rozwoju
  • Dobrze współpracujących w większych zespołach, a jednocześnie samodzielnych i proaktywnych
  • Znających bardzo dobrze język angielski (minimum B2/C1)

Mile widziane będą również:

  • Doświadczenia w pracy w obszarach: big-data, statystyka
  • Certyfikacje z obszarów analityki sieciowej
  • Znajomość narzędzi takich jak Adobe Analytics, WVO, język R

Jak aplikować

Wyślij CV na adres rekrutacja@divante.pl, w temacie podając numer referencyjny ogłoszenia DIV-WEA-2016/11.

Do CV dołącz klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Divante sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883). "

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Poszukujemy również

Nie wiesz, na które stanowisko aplikować?

Nie znalazłeś interesującego Cie stanowiska?

Napisz do nas rekrutacja@divante.pl

Znajdziesz nas na Facebooku

Divante Kariera