Divante

Senior Project Manager

Nr referencyjny: DIV-SPM-2016/11

Wybranej osobie oferujemy:

  • Możliwość pracy dla wiodących klientów eCommerce z Polski, Europy i USA w projektach, które realnie wspierają ich biznes i szybkiego zaobserwowania efektów swojej pracy
  • Współpracę ze specjalistami i wsparcie całego zespołu
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju poprzez udział w ciekawych projektach oraz szkolenia i warsztaty
  • Możliwość pracy w metodykach zwinnych (Agile/SCRUM)
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Lekcje języka angielskiego
  • Kartę Multisport
  • Bogatą biblioteczkę firmową
  • Pyszną kawę i świeże owoce
  • Imprezy integracyjne, wieczory filmowe i inne atrakcje

Zakres obowiązków:

  • Definiowanie zakresu projektu
  • Szacowanie czasu realizacji zadań
  • Planowanie harmonogramów projektu
  • Koordynowanie zadań
  • Alokowanie zasobów
  • Zarządzanie budżetem i ryzykiem projektu
  • Nadzór nad jakością oraz terminowością realizowanych projektów
  • Zapewnianie efektywnej komunikacji w zespole
  • Budowanie długofalowych relacji z aktualnymi klientami oraz nawiązywanie kontaktów z nowymi odbiorcami

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie (minimum 3/4 lata) w zarządzaniu projektami IT (mile widziane wdrożenia e-commerce)
  • Praktyczna znajomość metodyk zarządzania
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w metodykach Agile
  • Umiejętność organizowania pracy i planowania
  • Łatwość nawiązywania relacji biznesowych
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność oraz inicjatywa w działaniu
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum B2)
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Jak aplikować

Wyślij CV na adres rekrutacja@divante.pl, w temacie podając numer referencyjny ogłoszenia DIV-SPM-2016/11.

Do CV dołącz klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Divante sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883). "

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Poszukujemy również

Nie wiesz, na które stanowisko aplikować?

Nie znalazłeś interesującego Cie stanowiska?

Napisz do nas rekrutacja@divante.pl

Znajdziesz nas na Facebooku

Divante Kariera