Divante

Product Owner

Nr referencyjny: DIV-PRO-2016/11

Divante to zespół ponad 170 osób potrafiących budować rzeczy: programistów, frontend-developerów, UX designerów, PMów. Mamy wszystko co potrzebne do zbudowania produktu - oprócz Ciebie; Product Ownera, który pomoże nam rozwijać nasze wewnętrzne produkty. Pracujemy w SCRUM ze stałym zespołem. Szukamy osób które są przedsiębiorcze i nie boją się wyzwań - a najlepiej jeśli mają doświadczenie w start-upach. Będziesz miał bezpośredni wpływ na sukces Twojego produktu. To co tworzymy jest związane z: FIN-TECH, BIG-DATA, CRM, AI, E-COMMERCE.

Obowiązki na stanowisku Product Ownera

  • tworzenie wizji produktu i jej egzekucja razem z interdyscyplinarnym zespołem,
  • współpraca z pierwszymi klientami i pomoc w ich pozyskiwaniu - powinieneś nie bać się sprzedawać swojego produktu, prezentować go,
  •  przydatna jest  świetna znajomość angielskiego, bo działamy tylko z myślą o rynkach zagranicznych,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność - Divante zapewnia zasoby ale sukces zależy od Ciebie, to co gwarantujemy to swoboda jak przy prowadzeniu własnej firmy. Tylko, że bardziej niż na excelu możesz skupić się na produkcie :)

Wymagania:

  • doświadczenie w budowaniu produktu / firmy / startupu,
  • doświadczenie z wiązane z UX / eCommerce / CRM / Finansami byłoby dodatkowym atutem,
  • umiejętność przyjmowania krytyki, wyciągania wniosków, ustalania celów,
  • przedsiębiorczość, umiejętność pracy w szybko rozwijającej się firmie i osiągania celów,
  • znajomość Scrum/Kanban, PMBOK będą dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w korzystaniu z systemów Jira / Redmine,
  • idealna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C1),
  • empatia - umiejętność wspierania i motywowania członków zespołu,
  • kreatywność, umiejętność nieschematycznego rozwiązywania problemów,
  • umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,

Co oferujemy?

  • praca głównie na zagranicznych rynkach (EU, Azja, Afryka),
  • szybka ścieżka awansu i rozwoju, praca w bardzo szybko rosnącej firmie (min. +50% rok do roku),
  • dodatkowe - lekcje języka angielskiego,
  • pakiet medyczny i kartę Multisport,
  • sprzęt do wyboru (Mac/Win),
  • finansowane przez firmę szkolenia, książki, materiały EDU - dla Ciebie i zespołu,

Jak aplikować

Wyślij CV na adres rekrutacja@divante.pl, w temacie podając numer referencyjny ogłoszenia DIV-PRO-2016/11.

Do CV dołącz klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Divante sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883). "

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Poszukujemy również

Nie wiesz, na które stanowisko aplikować?

Nie znalazłeś interesującego Cie stanowiska?

Napisz do nas rekrutacja@divante.pl

Znajdziesz nas na Facebooku

Divante Kariera