Divante

Staż PHP Developer

Nr referencyjny: DIV-S-PHP-2016/12

Opis praktyk:

Całkowity czas trwania praktyk lub stażu to 3 miesiące. Zadania dopasowywane są w toku stażu do poziomu umiejętności stażysty, ale ramowo przebiega on od wprowadzenia do pracy i narzędzi wykorzystywanych na stanowisku PHP Developera po tworzenie dedykowanych systemów backendowych i platform transakcyjnych.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie dedykowanych systemów backendowych i platform transakcyjnych

Rozwijane kompetencje:

  • Umiejętność programowania w praktyce
  • Analityczne myślenie
  • Dokładność i precyzja w działaniu
  • Umiejętności organizacyjne

Wymagania:

  • Preferowana znajomość języka PHP albo innego języka programowania
  • Bardzo dobra znajomość OOP
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność i proaktywność
  • Status studenta uczelni wyższej na 3, 4 lub 5 roku
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Docenimy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość wzorców projektowych i frameworków (np. Zend, Symfony2)
  • Umiejętność pracy z systemami ticketowymi, np. Redmine
  • Znajomość systemów kontroli wersji GIT, SVN
  • Znajomość podstaw SQL

Oferujemy:

  • Pracę w niepowtarzalnej atmosferze
  • Wsparcie całego zespołu i opiekę dedykowanego Opiekuna
  • Możliwość pracy w metodyce zwinnej SCRUM
  • Dużą samodzielność działania oraz wiele codziennych wyzwań i możliwości rozwoju
  • Świeżą kawę i owoce
  • Imprezy integracyjne
  • Możliwe zatrudnienie po odbytym stażu

Jak aplikować

Wyślij CV na adres rekrutacja@divante.pl, w temacie podając numer referencyjny ogłoszenia DIV-S-PHP-2016/12.

Do CV dołącz klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Divante sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883). "

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Poszukujemy również

Nie wiesz, na które stanowisko aplikować?

Nie znalazłeś interesującego Cie stanowiska?

Napisz do nas rekrutacja@divante.pl

Znajdziesz nas na Facebooku

Divante Kariera