Divante

E-mail Marketing Specialist

Nr referencyjny: DIV-EMS-2016/11

Wybranej osobie oferujemy?

  • Możliwość pracy przy dużych projektach dla zagranicznych klientów
  • Możliwość indywidualnego kształtowania swojej ścieżki kariery (specjalizacja techniczna, team leading)
  • Możliwość pracy w metodykach zwinnych (Agile/SCRUM)
  • Umowę o pracę lub inną wybraną formę współpracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Lekcje języka angielskiego
  • Kartę Multisport
  • Bogatą biblioteczkę firmową, warsztaty i szkolenia, dostęp do m.in. Tutsplus.com, lynda.com
  • Pyszną kawę i świeże owoce
  • Imprezy integracyjne, wieczory filmowe i inne atrakcje
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy w biurze w centrum Wrocławia

Zakres obowiązków:

  • Ścisła, partnerska współpraca z klientami przy rozwijaniu ich biznesu (głównie e-commerce)
  • Udział w tworzeniu biznesowych roadmap i strategii rozwoju z pogranicza marketingu, analityki oraz użyteczności serwisów
  • Bieżące wsparcie klientów w zakresie realizacji strategii marketingowych w kanałach e-mail / marketing automation: koncepcja, planowanie, koordynacja, tworzenie makiet / grafik, planowanie generowania bazy, analizowanie i wnioskowanie na podstawie danych i realizacja wysyłek
  • Obsługa narzędzi marketingowych (e-mail / marketing automation) oraz analitycznych (np. Google Analytics)
  • Bliska współpraca z innymi działami lub wykonawcami przy dużych, interdyscyplinarnych projektach w metodykach zwinnych (m.in. SCRUM)

Szukamy osób:

  • Doświadczonych w planowaniu i realizacji działań e-mail marketingowych w różnych branżach
  • Sprawnie posługujących się dostępnymi narzędziami do e-mail marketingu
  • Posiadających doświadczenie z obszaru e-commerce
  • Wyjątkowo dobrze zorganizowanych
  • Kontaktowych (praca z klientami, również zagranicznymi)
  • Zmotywowanych do ciągłego rozwoju
  • Dobrze współpracujących w większych zespołach, a jednocześnie samodzielnych i proaktywnych
  • Znających bardzo dobrze język angielski (minimum B2/C1)

Mile widziane:

  • Doświadczenia w pracy / znajomość narzędzi do marketing automation
  • Znajomość zagadnień związanych z użytecznością serwisów internetowych (UX) i/lub grafiki
  • Certyfikaty z narzędzi analitycznych i/lub marketing automation

Jak aplikować

Wyślij CV na adres rekrutacja@divante.pl, w temacie podając numer referencyjny ogłoszenia DIV-EMS-2016/11.

Do CV dołącz klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Divante sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883). "

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Poszukujemy również

Nie wiesz, na które stanowisko aplikować?

Nie znalazłeś interesującego Cie stanowiska?

Napisz do nas rekrutacja@divante.pl

Znajdziesz nas na Facebooku

Divante Kariera