Divante

Business Analyst

Nr referencyjny: DIV-BA-2016/11

Wybranej osobie oferujemy:

  • Możliwość pracy dla wiodących klientów eCommerce z Polski, Europy i USA w projektach, które realnie wspierają ich biznes i szybkiego zaobserwowania efektów swojej pracy
  • Szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju poprzez udział w ciekawych projektach oraz szkolenia i warsztaty
  • Możliwość awansu w przejrzysty sposób (Junior, Standard, Senior, Team Leader)
  • Możliwość pracy w metodykach zwinnych (Agile/SCRUM)
  • Umowę o pracę lub inną wybraną formę współpracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Lekcje języka angielskiego
  • Kartę Multisport
  • Bogatą biblioteczkę firmową, dostęp do Tutsplus.com
  • Pyszną kawę i świeże owoce
  • Imprezy integracyjne, wieczory filmowe i inne atrakcje
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy w biurze w centrum Wrocławia, z miejscem na odpoczynek i dogodnym dojazdem

Zakres obowiązków:

  • Definiowanie reguł oraz procesów biznesowych w przedsiębiorstwie klienta
  • Mapowanie wymagań biznesowych na funkcjonalności systemów e-commerce, CRM, PIM
  • Tworzenie dokumentacji wymagań biznesowych oraz funkcjonalnych na potrzeby realizowanych projektów
  • Współpraca z UX Designerami na etapie definiowania strategii przedsiębiorstwa, zbierania wymagań oraz projektowania interfejsu
  • Określenie zakresu integracji między systemami
  • Przygotowywanie dokumentacji dla użytkowników końcowych systemu
  • Przeprowadzanie szkoleń z obsługi systemów
  • Zarządzanie wymaganiami przez cały okres trwania projektu
  • Wsparcie sprzedaży w celu pozyskania wstępnych wymagań dot. projektu,  prezentacji wykorzystywanych rozwiązań technologicznych oraz przygotowania oferty

Szukamy osób:

  • Posiadających minimum 2 letnie doświadczenie w zbieraniu i analizie wymagań biznesowych oraz przygotowywaniu dokumentacji projektowej w branży IT
  • Potrafiących samodzielnie zaplanować oraz przeprowadzić efektywnie proces zbierania i dokumentacji wymagań dopasowany do charakteru projektu
  • Potrafiących optymalnie dobrać rozwiązania technologiczne do pozyskanych wymagań
  • Zainteresowanych zagadnieniami z zakresu IT, UX oraz e-biznesu
  • Posługujących się w praktyce notacjami BPMN oraz UML
  • Biegle posługujących się narzędziami pakietu Office
  • Potrafiących efektywnie wykorzystać systemy ticketowe (np. Jira, Redmine) w pracy projektowej
  • Proaktywnych, angażujących się, dobrze organizujących pracę własną
  • Czujących się dobrze w pracy zespołowej
  • Z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego, umożliwiającą przygotowywanie dokumentacji oraz komunikację z klientem zagranicznym

Docenimy:

  • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe związane z e-biznesem i/lub UX
  • Znajomość systemów oraz rozwiązań technologicznych wykorzystywanych w branży e-commerce
  • Znajomość systemów klasy CRM, ERP, PIM
  • Wiedzę z zakresu User Experience
  • Znajomość narzędzi budowania strategii przedsiębiorstwa (np. BMC, VPC)
  • Znajomość narzędzi do prototypowana (np. Axure, UX PIN)
  • Znajomość narzędzi CASE (np. Visual Paradigm)

Jak aplikować

Wyślij CV na adres rekrutacja@divante.pl, w temacie podając numer referencyjny ogłoszenia DIV-BA-2016/11.

Do CV dołącz klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Divante sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883). "

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Poszukujemy również

Nie wiesz, na które stanowisko aplikować?

Nie znalazłeś interesującego Cie stanowiska?

Napisz do nas rekrutacja@divante.pl

Znajdziesz nas na Facebooku

Divante Kariera